حبوبات عمده خمین
خرید تضمینی حبوبات باکیفیت و مرغوب به قیمت عمده

خرید تضمینی حبوبات باکیفیت و مرغوب به قیمت عمده از بازرگانی امین امکان پذیر است. محصولات درخواستی خود را به صورت اینترنتی سفارش دهید.

خرید به صرفه و اقتصادی

شهرستان خمین در استان مرکزی واقع شده و به دلیل آب و هوا و زمین های زراعی مناسب، جهت کشت حبوبات، در تولید این محصولات کشاورزی مهم جز برترین شهرهاست.

حبوبات خمین جزء با کیفیت ترین حبوبات تولیدی در کشور است.

این محصولات به چند صورت به بازار عرضه می شوند:

  • خرمنی (به حال خود ):

حبوبات خرمنی (به حال خود ) به حالتی گفته می شود که توسط کشاورز  عرضه می شود و بعد از کوبیدن خرمن و جدا کردن کاه، محصول رابه فروش می رساند.

  • بوجار شده :

حبوبات خرمنی توسط کارگاه های بوجاری خریداری شده و بعد از مرحله سلندر کردن تقریبا به صورت یک دست در می آیند و در بازار عرضه می شوند.  معمولا حبوبات فله ای موجود در بازار بوجار شده اند.

  • دستچین :

حبوبات بوجاری شده برای این که بدون هیچ ضایعات و حتی حبوبات رنگ برگشته و شکسته شده و پلاسیده باشد، دستچین شده و برای کارخانه های بسته بندی و صادرات مصرف می شوند.

با خرید از بازرگانی امین این مزایا شامل حال شما خواهد شد :

  1. یک دست بودن محصولات
  2.  قیمت مناسب
  3. کم شدن هزینه
  4. تکمیل موجودی انبار در هنگام کمبود محصول

خرید تضمینی حبوبات باکیفیت و مرغوب به قیمت عمده از بازرگانی امین

خرید حبوبات از جمله لوبیا چیتی، لوبیا سفید، لوبیا قرمز با کیفیت و قیمت مناسب برای همکاران و خریداران از باززگانی امین امکان پذیر است.

همکاران محترم جهت اطلاع از قیمت و نحوه خرید و فروش عمده حبوبات با بهترین کیفیت و قیمت مناسب با کارشناسان واحد فروش ما تماس حاصل فرمایید.