عدس کانادایی

فروش ویژه عدس خارجی امسال از بازرگانی امین

فروش ویژه عدس خارجی امسال از بازرگانی امین روش خوبی برای داشتن محصولی ارزشمند و ارزان است. آیا از خواص این محصول در سبد غذایی اطلاع دارید ؟

عدس با کیفیت

ایران یکی از کشورهایی می باشد که در زمینه تولید حبوبات پیشتاز میباشد و در نقاط گوناگون آن انواع حبوبات گوناگون تولید می شود.

یکی از حبوبات پر طرفدار در کشور ما عدس می باشد که سرشار از مواد مغذی است. مقدار کالری موجود در نخود متوسط است.

همان‌طور که می‌دانید، عدس منبع غنی پروتئین گیاهی است به طوری که مقدار پروتئین موجود در 15گرم عدس، بسیار بیشتر از 15 گرم گوشت گاو است.

علاوه بر پروتئین، عدس حاوی اسیدهای آمینه مختلف، ویتامین‌های گوناگون از جمله ویتامین B و مواد معدنی‌ای همچون آهن، کلسیم و فسفر است.

با توجه به اینکه تولید داخلی عدس کفاف مصرف داخلی را ندارد،به همین دلیل واردات عدس از دیگر کشورها صورت می پذیرد که این امر امکان خرید عمده این محصول را برای خریداران داخلی فراهم نموده است.

قیمت فروش عدس خارجی درجه یک در بازار نسبت به انواع دیگر حبوبات بسیار فراوان می باشد و می توان به صورت مستقیم و با خرید عمده بهترین محصول را با قیمت مناسب از بازرگانی ها خریداری کرد.

مرکز حبوبات امین عرضه کننده انواع حبوبات در تهران است که به دلیل عرضه انواع حبوبات باکیفیت و مرغوب، توانسته است رضایتمندی مشتریان خود را به دست آورد.

فروش ویژه عدس خارجی امسال از بازرگانی امین

جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد.