قیمت خرید لوبیا سفید

قیمت خرید بهترین لوبیا سفید دستچین خمین

حبوبات امین امکان خرید بهترین لوبیا سفید دستچین خمین را به صورت عمده برای متقاضیان این محصول با قیمت مناسب فراهم کرده است .

شهرستان خمین به دلیل آب و هوای مناسب و خاک حاصلخیزی که دارد  مکانی مناسب جهت کشت حبوبات از جمله :لوبیا چیتی ، لوبیا قرمز و لوبیا سفید می باشد ،و توانسته سهم به سزایی در بازار داخلی حبوبات داشته باشد .

لوبیا سفید خمین و دیگر لوبیا های این شهرستان  به دو صورت بوجاری و دستچین  در بازار عرضه می گردد که هر کدام طرفداران خاص خود را دارند .

بهترین نوع لوبیا سفید خمین که به صورت دستچین می باشد توانسته علاوه بر جذب مشتریان داخلی ،طرفداران بسیاری در خارج از کشور از جمله کشور عراق و دیگر کشورهای حوزه خلیج همیشه فارس برای خود پیدا کند ،که این موضوع هر ساله خصوصا در ایام اربعین به دلیل افزایش تقاضای این محصول جهت صادرات به کشور عراق ، قیمت آن نیز افزایش یافته و این موضوع باعث به هم خوردن نظم بازار داخلی می شود.

لوبیا سفید خمین را به دو  روش دست چین می شود:

1.بصورت سنتی و توسط نیروی انسانی

2. بصورت اتوماتیک و دستگاه

روش دوم به دلیل اینکه با دستگاه انجام می شود امکان بروز خطای کمتری رخ می دهد .

متقاضیان محترم جهت خرید بهترین لوبیا سفید دستچین خمین و انواع دیگر حبوبات از جمله لوبیا چیتی ، لوبیا قرمز خمین ،نخود کرمانشاه ،لپه آذر شهر و… و اطلاع از قیمت و نحوه فروش با کارشناسان ما  تماس حاصل فرمایید ./ .