خرید لوبیا چیتی

قیمت خرید بهترین لوبیا چیتی یاسوج

خرید لوبیا چیتی حبوبات امین به صورت عمده و قیمت مناسب که مستقیم از کشاورزان عزیز تامین شده به صورت اینترنتی امکان پذیر شد .

شهر یاسوج در شهرستان بویر احمد در استان کهگیلو و بویر احمد واقع شده است .و روستای مختار  را می توان به عنوان قطب تولید لوبیا چیتی این شهر نامید .

روستای مختار در 10 کیلومتری غربی شهر یاسوج قرار دارد.زمینهای کشاورزی  این روستا در حاشیه رودخانه بشار قرا دارد که متاسفانه علاوه بر همسایگی با این رودخانه به علت عدم مدیریت صحیح استفاده از منابع آبی جهت کشاورزی تشنه بودند ، که خوشبختانه در این چند ساله با مدیریت صحیح و تامین اعتبار ها ، با قرار دادن 9 پمپ فشار قوی توانسته اند سطح وسیعی از این زمینها به زیر کشت لوبیا ببرند .

استان کهگیلویه و بویر احمد در حالی دچار فقر کشت  آبی است که سالانه حدود هفت میلیارد متر مکعب روان آب دارد.

خدارو شکر با این اقدام مسئولان جهت تامین آب مزارع روستای مختار ،با زیر کشت رفتن زمین های این روستا ،بستر مناسبی جهت اشتغال جوانان و مردم این منطقه و استان ایجاد شده است.

از عمده حبوبات تولیدی شهر یاسوح می توان به لوبیا چیتی ، لوبیا قرمز ، لوبیا سفید و ماش و عدس نام برد  .

نحوه خرید لوبیا چیتی :

همکاران محترم جهت اطلاع از قیمت خرید لوبیا چیتی  یاسوج و دیگر حبوبات  از جمله نخود کرمانشاه ،عدس ،لوبیا سفید خمین ، لوبیا قرمز خمین  و….و نحوه فروش با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید . / .