قیمت خرید حبوبات

قیمت خرید حبوبات عمده باکیفیت ایرانی

قیمت خرید عمده حبوبات چه تفاوتی با خرید جزئی دارد؟ خرید عمده به چه میزان خرید گفته می شود؟ خرید عمده چه مزایایی دارد ؟ در خرید عمده به چه نکاتی باید توجه شود؟
با توجه به اینکه حبوبات از نظر منبع غذایی و پروتئین بسیار مفید است و از دیر باز  در سبد غذایی ایرانیان جایگاه بسیار ارزشی دارد اما چند صباحی بود که به علت تغییر ذائقه ما،نقش حبوبات در سفره ایرانی ها تقریبا کم رنگ شده بود ولی خوشبختانه امروزه با کسب آگاهی و اطلاعات مردم، دوباره بازار حبوبات با یک تقاضای بسیار خوبی مورد استقبال قرار گرفته است.

خرید حبوبات معمولا به دو صورت عمده و جزئی انجام می شود، که در ادامه به درباره خرید عمده در حد توان اشاره خواهیم کرد.

مزایای خرید عمده حبوبات:

۱- کیفیت بالای محصول

به دلیل اینکه در زمان برداشت محصول خرید می شود محصول تازه است .

۲- یک دست بودن محصول

۳- قیمت خرید ارزان

۴- حق انتخاب بالا جهت خرید محصول

۵- اطمینان از موجودی انبار در زمان کمبود محصول

خرید حبوبات عمده علاوه بر اینکه مزایای بسیاری دارد یک عیب عمده اگر داشته باشد این است  اگر از یک منبع تامین مطمئن و قابل اعتماد خرید نشود این امکان وجود دارد که تمام مزایای ذکر شده تبدیل به معایب اصلی این خرید می شود و در صورت خرید یک محصول بی کیفیت و کهنه تمام مزایای این خرید به معایب و نقص آن تبدیل می شود به دلیل اینکه امکان بررسی کل محصول در لحظه تخلیه نمی باشد یا به صورت میانگین بررسی می شود که به عنوان مثال امکان و بررسی و کنترل ۱۵ تن حبوبات وجود ندارد.

خرید عمده حبوبات:

خرید عمده به چه میزان خرید گفته می شود ؟

میزان خرید عمده و تعریف آن بستگی به استراتژی یک مجموعه دارد  به نحوی که در یک مجموعه فروش ۱۰ الی ۱۵ تن عمده است و در مجموعه ای دیگر در همان صنف ۵ تن خرید عمده است و در دیگر خرید کیسه ای عمده محسوب می شود و این موضوع در بحث خریدار هم کاملا صادق است.
متقاضیان گرامی جهت اطلاع از نحوه و قیمت خرید با کارشناسان فروش ما تماس حاصل فرمایید.