بیهترین لوبیا قرمز ایرانی

قیمت خرید عمده بهترین لوبیا قرمز بوجاری

حبوبات امین امکان خرید بهترین لوبیا قرمز بوجاری و دیگر حبوبات را با قیمت مناسب و به صورت عمده برای همکاران عزیز فراهم کرده است .

به چه حبوباتی ، بوجاری  می گویند ؟

این سوال اغلب افرادی است که حداقل برای اولین بار است می خواهند در حوزه خرید و فروش  حبوبات فعالیت کنند که ما در اینجا وظیفه خود دانستیم که به این سوال و همه سوال های ذهن همه عزیزان در حد توان پاسخ دهیم.

بوجار به معنی ساده :پاک کردن حبوبات و غلات به وسیله غربال .

حبوبات خریداری شده از کشاورز به کارگاههای بوجاری فرستاده می شوند و توسط دستگاهها، بوجاری می شود و به نوعی یک دست تر می شود اما باز هم دارای حبوبات شکسته شده ، ریگ و کلوخ هم اندازه حبوبات است زیرا از سلندر بوجاری رد می شود .

لوبیا قرمز موجود دربازار به چه صورت است ؟

معمولا کلیه حبوباتی که در بازار به صورت فله وجود دارد از جمله  لوبیا قرمز ، لوبیا چیتی ، لوبیا سفید ، عدس ، نخود ، ماش ، لوبیا چشم بلبلی و…. اکثرا به صورت بوجاری هستند.

بهترین لوبیا قرمز به چند صورت در بازار وجود دارد ؟
بهترین لوبیا قرمزبه دو صورت در بازار وجود دارند :
1 . پولیش خورده :

بهترین لوبیا قرمز بوجاری  معمولا به صورت پولیش  خورده است که دارای رنگ قرمز ،یکدست است و تفاوتشان قفط در رنگ آنهاست ، و هیج گرد و خاکی ندارد و قیمت آن معمولا گرانتر است و توسط دستگاه پولیش می خورد .

2 . معمولی:

لوبیا قرمز موجود در بازار است .

همکاران محترم جهت اطلاع از قیمت و نحوه خرید بهترین لوبیا قرمز بوجاری  و حبوبات دیگر به صورت عمده با کارشناسان ما در واحد فروش ، تماس حاصل فرمایید . /