لوبیا چیتی

قیمت خرید عمده بهترین لوبیا چیتی گرد زنجان

قیمت خرید لوبیا چیتی زنجان نسبت به چیتی های موجود در بازار گرانتر است جهت اطلاع از نحوه خرید سایر حبوبات ، با کارشناسان ما تماس بگیرید .

شهرستان هیدج  در 73 کیلومتری شرق  شهر زنجان قرار دارد و به علت آب و هوای تقریبا سرد و خشک که جهت کشت لوبیا بسیار مناسب می باشد ، توانسته جایگاه بسیار مناسبی در تولید این محصول برای خود به دست آورد ، و به نوعی شهرستان هیدج  را در بازار حبوبات با لوبیا این شهرستان می شناسند  .تا حدودی به عنوان تعیین کننده قیمت حبوبات کشور از جمله لوبیا می باشد .

امسال متاسفانه کشاورزهای زحمت کش این شهرستان به علت بارندگی در هنگام برداشت محصول ، دچار خسارات بسیاری شدند که حداقل انتظار از مسئولین استان زنجان و کشور رسیدگی به  درخواست های منطقی و به جا همه این عزیزان زحمت کش می باشد ،که این خسارت خود باعث افزایش شدید قیمت لوبیا چیتی در بازار شد .

انواع لوبیا تولیدی هیدج :

1 . لوبیا چیتی

2 . لوبیا قرمز

3 .لوبیا سفید

لوبیا چیتی این شهرستان نسبت به دیگر لوبیاها به علت کیفیت  بالا و اندازه درشت و توانسته  جایگاه بسیار مناسبی در بازار داخل و خارج از کشور برای خود به دست آورد .

انواع لوبیا چیتی :

1 . چیتی گرد

که چیتی هیدج به چیتی گرد معروف است که معمولا برای بسته بندی و کارخانجات کنسرو سازی استفاده می شود .

2 . چیتی تلاش :

چیتی کشیده،همان تلاش است و دربازار موجود است .

چرا قیمت خرید لوبیا چیتی زنجان بالاتر است ؟

لوبیا چیتی زنجان به علت گرد بودن و پخت عالی و ظاهری یک دست معمولا نسبت به چیتی ها ی موجود در بازار قیمت بالاتر ی دارد .

متقاضیان عزیز جهت آگاهی نسبت به قیمت ،خرید لوبیا چیتی زنجان و دیگر حبوبات از جمله نخود کرمانشاه ، عدس ، لوبیا چشم بلبلی و ماش و لپه ایرانی با کارشناسان حبوبات امین تماس بگیرید .