خرید لپه آذر شهر

قیمت خرید عمده بهترین لپه ایرانی

بازرگانی حبوبات امین جهت رفاه حال متقاضیان بهترین لپه ایرانی امکان اطلاع از قیمت خرید عمده بهترین لپه ایرانی و سایر حبوبات را فراهم کرده است .

ما برای یک خرید خوب  می بایست یه سری اطلاع اولیه از محصول مورد نظرمان جهت خرید داشته باشیم .

ما در اینجا هدفمان خرید بهترین لپه ایرانی  است پس بنابراین باید کسری اطلاعات اولیه داشته باشیم .

بهترین لپه برای کدام کشور است ؟بهترین لپه ایرانی برای کدام شهر است ؟ لپه ایرانی نسبت به نمونه های خارجی چه ویژگی هایی  دارد ؟آیا لپه نمونه خارجی دارد ؟ قیمت خرید بهترین لپه چقدر است ؟  قیمت ارائه شده برای خرید عمده است یا فله ؟

برای رسیدن به جواب این چراها بازرگانی حبوبات امین آماده همکاری با شما عزیزان است .

لپه به طور کلی از نخود تشکیل می شود و از دونیم شدن نخود تازه و پخته لپه بوجود می آید که میتوان باطعم و اندازه و کیفیت و قیمت متفاوت آن را در بازار پیدا نمود .
لپه ریز ایرانی توانسته بهترین جایگاه را برای خود در بازار های خارجی کسب کند و شهر آذرش هر در بازارهای داخلی توانسته با تولید ریز ترین و خوش رنگ ترین  ،با کیفیت ترین لپه ایران را  تولید کند.شهر آذر شهر با داشتن کارخانه های لپه سازی به قطب تولید لپه کشور تبدیل شده است شهری که در تولید لپه سازی پیشینه چندین ساله دارد .

لپه خارجی در موجود در بازار 2 دسته اند :

1.لپه هایی که نخود آنها از خارج وارد می شود ولی در داخل کشور به لپه تبدیل می شود.

لپه اتیوپی (نخود اتیوپی  / که شباهت بسیاری به لپه ایرانی داردو بعد از لپه ابرانی رتبه دوم رابه خود اختصاص داده است )

لپه استرالیا (نخود استرالیا / که دارای اندازه بزرگتر و از نظر رنگ بندی روشنتر از لپه ایرانی و کیفیت وقیمت متوسط تر است )

لپه تانزیا (نخود تانزانیا /دارای اندازه های ریزو درشت است )

  1. لپه هایی که مستقیم وارد کشور می شود .

لپه های کانادا ،لپه روسیه ،لپه گرجستان ،لپه قزاقستان و نخود فرنگی

جهت اطلاع از  قیمت خرید عمده بهترین لپه ایرانی و سایر حبوبات از جمله لوبیا چیتی ،لوبیا چشم بلبلی ،لوبیا قرمز و لوبیا سفید و نخود و…با کارشناسان ما در واحد فروش تماس حاصل فرمایید .