قیمت خرید لوبیا سفید

قیمت خرید عمده لوبیا سفید دستچین خمین

خرید لوبیا سفید دستچین و حبوبات دیگر شهرستان خمین به صورت عمده و خرد با قیمت مناسب و کیفیت عالی توسط حبوبات امین انجام می شود .

شهرستان خمین در جنوبی ترین قسمت استان مرکزی واقع شده است و در همسایگی شهرهای شازند ، اراک ،محلات ، گلپایگان ،الیگودرز و ازنا می باشد  و بعد از اراک و ساوه مهمترین شهر استان است .

گیاه لوبیا سرما دوست است و شهرستان خمین به دلیل وجود آب و هوای مناسب و مراتع حاصلخیز مکان مناسبی جهت کشت این گیاه می باشد و توانسته بیشتر ظرفیت کاشت زمینهای زراعی این شهرستان را به خود اختصاص دهد .

انواع لوبیا خمین :

1 . لوبیا چیتی  2 . لوبیا سفید 3 . لوبیا قرمز

 لوبیاها به چه صورت عرضه می شوند ؟

1 . به صورت خرمنی ( به حال خود) :که لوبیا خرمنی لوبیایی است که توسط کشاورز عرضه می شود .

2 .به صورت بوجاری :که محصول کشاورزی شده توسط کارگاههایی که مجهز به دستگاه بوجاری هستند بوجاری شده و در بازار توزیع می شود که چوب و سنگ و ریگها معمولا جدا می شود اما لوبیاهای خرد شده و  ضعیف تر جدا نمی شود که خود بوحاری سلندرهای متفاوتی دارد که معمولا سلندر 6و7 استفاده می کنند . حبوبات فله ای موجود در بازار معمولا به صورت بوجاری هستند .

3 .به صورت دستچین :

لوبیاهای به دو روش دستچین می شوند .

1 . روش سنتی که از نیروی انسانی جهت پاک کردن و یک دست نمودن لوبیا استفاده می کنند .

2 .روش مکانیکی : که از دستگاه سورت و با کمک لیزر لوبیا را یک دست و تمام ضایعات را حذف می کنند .

که لوبیاهایی که برای کارخانه های بسته بندی و صادرات مورد استفاده قرار می گیرند به صورت دست چین هستند .و قیمت خرید لوبیا سفید دستچین نسبت به بوجاری گران تر است .

نحوه استعلام قیمت وخریدلوبیا سفید دستچین :

همکاران عزیز جهت اطلاع از قیمت و نحوه خرید لوبیا سفید دستچین خمین و دیگر حبوبات از جمله لوبیا چیتی ، لوبیا قرمز ، نخود کرمامنشاه ، عدس و لپه ایرانی با کرشناسان ما تماس بگیرید .