لوبیا چیتی بوجاری خمین

قیمت خرید لوبیا چیتی بوجاری خمین

همکاران محترم جهت اطلاع از قیمت و نحوه خرید لوبیا چیتی خمین به صورت بوجاری و دستچین می توانند بازرگانی حبوبات امین را به عنوان یک مشاور با تجربه و مطمئن انتخاب کنند ./ .

حبوبات امروزه معمولا به دو صورت بوجاری و دستچین در بازار داخل کشور عرضه می شود ،که تشخیص اینکه حبوبات موجود به صورت بوجاری یا دستچین می باشد نیاز به تخصص و تجربه دارد که حبوبات امین با فعالیت چندین ساله در حوزه حبوبات  و بوجاری ها در شهرستانهای مختلف از جمله خمین و اصفهان  سعی در تامین بهترین نوع حبوبات از جمله : لوبیا چیتی بوجاری خمین ،لوبیا قرمز و لوبیا سفید ،لپه و نخود کرمانشاه و عدس  به صورت عمده می باشد .

تفاوت لوبیا چیتی بوجار و دستچین:

1.قیمت :

معمولا حبوبات بوجار از دستچین ارزان تر است .حبوبات دستچین به دلیل حذف حبوات خرد شده و افت باری که می خوردگرانتر از بوجار است.

2.کیفیت :

حبوبات دستچین از بوجار باکیفیت تر است.حبوبات دستچین به دلیل اینکه اکثرحبوبات خرد شده و  رنگ برگشته جدا می شود بسیار با کیفیت تر از حبوبات بوجاری است.

لوبیا چیتی خمین نیز از این قاعده مستسنی نیست و به دو صورت بوجار و دستچین به متقاضیان عزیز عرضه می گردد .

چگونه از قیمت روزانه مطلع شویم ؟

همکاران محترم جهت اطلاع از قیمت و نحوه خرید لوبیا چیتی بوجاری خمین و دیگر حبوبات از جمله : لوبیا قرمز ،  لوبیا سفید ، عدس ، ماش ، لوبیا چشم بلبلی با کارشناسان واحد فروش ما تماس بگیرید ./ .