قیمت حبوبات فله

قیمت روز حبوبات فله خمین

حبوبات فله به چه صورت در بازار موجود هست؟ قیمت حبوبات فله چقدر است؟ چرا قیمت روز حبوبات می گوییم؟ حبوبات فله و بسته بندی چه فرقی با هم دارند و  قیمت کدام  بیشتر است؟

حبوبات فله موجود در بازار :

معمولا حبوبات فله  در بازار به صورت کیسه هایی با وزن مشخص که معمولا باید ۳۰ الی ۳۵ کیلو باشند تا به راحتی قابل حمل و جابه جایی باشند موجود است و اگر در مراکز فروش حبوبات محل زندگی خود عبور کرده باشید در زمان تخلیه یا در جلوی درب مغازها مشاهده کرده اید.

 

قیمت حبوبات فله

قیمت حبوبات فله قیمت حبوات فلهقیمت حبوبات فله

 

 

همانطور که در عکسهای بالا مشاهده می کنید حبوبات فله معمولا به این صورت در بازار موجود است و قیمت تمام شده بستگی به  نوع بوجار یا نوع سرند دارد  که معمولا  با سرند ۵ یا سرند ۶ یا سرند ۷ به کار برده می شوند و هر چه قدر سرند درشت تر باشد اندازه لوبیا نیز بزرگتر می باشد اما در لپه ها بر عکس است  و هرچه ریز تر باشد کیفیت لپه بالاتر است و در نتیجه قیمت نیز بالاتر است.

 حبوبات فله :

همانطور که در بالا اشاره شد قیمت حبوبات به صورت فله  بستگی به: نوع کیفیت آن و تازه بودن و هزینه های جانبی از جمله نوع کیسه یا وزن کیسه ها نیز بستگی دارد.

در ضمن باید به این موضوع باید اشاره کرد در حوزه حبوبات موضوع فله بودن شاید کاملا متفاوت با سایر حوزه ها باشد که فله نباید تو کیسه باشد چون حبوبات  جابه جایی زیادی دارد تا دست مصرف کننده برسد  یا زمان مصرف محصول بسیار زمانبر است و بحث بهداشت و دور از دسترس بودن حشرات، باید در کیسه باشد و فله بودن اینکه به صورت بسته نباشد  تا خریدار بتواند به راحتی کل محصول را بررسی کند و از کم و کاست محصول مطلع گردد و.

قیمت حبوبات  بسته بندی از حبوبات فله بیشتر است چون همانط.ور که مستحضر هستید حبوبات بسته بندی حتما باید به صورت دستچین یا سورت شده باشد و از لحاظ اصولی حتما باید بدون حبوبات شکسته و دیگر ضایعات حبوبات باشد.

شما جهت اطلاع از قیمت روز حبوبات فله از جمله لوبیا چیتی ، لوبیا قرمز ، لوبیا سفید ، لوبیا چشم بلبلی ، لوبیا کشاورزی ، عدس و نخود می توانید از طریق قسمت اعلام قیمت روزانه و تماس با کارشناسان فروش

مطلع شوید .

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *