فروش عمده لوبیا

نرخ قیمت خرید لوبیا مرغوب در کشور

نرخ قیمت خرید لوبیا مرغوب در کشور چقدر است؟چگونه می توان این محصول را با قیمت مناسب از مراکز خریداری کنیم ؟ آیا از ارزش غذایی این محصول اطلاع دارید؟

لوبیا منبع پروتئین گیاهی

لوبیا نام نوعی دانه خوراکی است. در سال ۱۵۳۳ میلادی لوبیا به نام مکزیکی اولیه‌اش «ایاکوک» از آمریکا به اروپا آورده شد و از آنجا به سایر نقاط جهان راه یافت و اکنون همه ساله میلیون‌ها تن به مصرف می‌رسد و یکی از مواد غذایی نسبتاً ارزان و فراوان است.

این محصول از بهترین انواع حبوبات تولید شده در ایران می باشد که کیفیت بسیار بالایی داشته و مصرف بسیار زیادی را به خود اختصاص داده است.

لوبیا منبع خوبی برای پروتئین است که تقریبا در هر فعالیت بدن، نقش بسیار مهمی ایفا می‌کند. لوبیاها اسیدهای آمینه‌ی فراوانی دارند و اسیدهای آمینه نیز اجزای سازنده‌ی پروتئین‌ها هستند.

این محصول از ۲۲ درصد پروتئین، ۶۲ درصد قند(کربوهیدرات) از نوع نشاسته و ۲ درصد مواد چربی تشکیل شده و یکی از مقوی‌ترین حبوبات روی زمین به‌شمار می‌رود و  مواد پروتئینی آن نسبتاً زیاد است.

یک ماده غذایی است که انرژی بالایی دارد و سرشار از مواد مغذی است .

مرکز حبوبات امین عرضه کننده انواع لوبیا مرغوب در تهران است که به دلیل عرضه انواع حبوبات باکیفیت و درجه یک ، توانسته است رضایتمندی مشتریان خود را به دست آورد.

نرخ قیمت خرید لوبیا مرغوب در کشور

جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد.