قیمت لوبیا چشم بلبلی

نرخ قیمت خرید لوبیا چشم بلبلی مرغوب در کشور

نرخ قیمت خرید لوبیا چشم بلبلی مرغوب در کشور چقدر است؟چگونه می توان این محصول را با قیمت مناسب از مراکز خریداری کنیم ؟ آیا از ارزش غذایی این محصول اطلاع دارید؟

ارزش غذایی حبوبات

لوبیای چشم بلبلی گیاهی یکساله مختص مناطق گرمسیر. ساقه آن قایم و افراشته، برگهای ان مرکب به طول حدود ۱۵ سانتی‌متر، برگچه‌ها ی ان ناز ک، بیضی، نوک تیز و دارای بریدگی است.

لوبیا چشم بلبلی یکی از حبوبات خوش خوراک و مغذی می باشد .

این لوبیاها بیضی شکل است و در بالای قسمت خود چشم سیاه دارند.

از آنجایی که این محصول غنی از مواد مغذی ضروری هستند ، می توان آنها را به عنوان یک انتخاب سالم در سبد غذایی روزانه خود در نظر گرفت.

خواص لوبیا چشم بلبلی

لوبیای چشم بلبلی غنی از فلاونوئید هایی است که به درمان برخی از مشکلات مختلف قلبی و عروقی کمک می کند. با افزودن این حبوبات به رژیم غذایی خود می توانید خطر ابتلا به بیماری های قلبی و عروقی را تا حد زیادی کاهش دهید.

این محصول به دلیل ارزش غذایی بالا و محتوای پروتئینی اش، در بسیاری ازکشورها به غذای اصلی تبدیل شده  و برخلاف سایر حبوبات و غلات در نگهداری طولانی مدت ارزش غذایی خود را حفظ می کند.

مرکز حبوبات امین عرضه کننده لوبیا چشم بلبلی مرغوب در تهران است که به دلیل عرضه انواع حبوبات باکیفیت و مرغوب، توانسته است رضایتمندی مشتریان خود را به دست آورد.

نرخ قیمت خرید لوبیا چشم بلبلی مرغوب در کشور

جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با کارشناسان ما در بازرگانی امین در ارتباط باشيد.