قیمت خرید لوبیا سفید

قیمت خرید لوبیا سفید از کشاورز

بازرگانی حبوبات امین آماده خرید لوبیا سفید به صورت عمده از  کشاورزان عزیز و زحمت کش  در سراسر کشور می باشد و آنرا به صورت مستقیم  به دست مصرف کننده می رساند.

حبوبات امین با بهره گیری از کارشناسان مجرب و متخصص و مدیریت قوی در جهت راهبرد استراتژی بازرگانی  کهن تجارت نیکنام که مشتری مداری است سعی بر ارایه خدمات مطلوب به متقاضیان که در حوزه حبوبات و خوراک دام وطیور ، می باشد.

در این چند ساله یک موضوع بسیار ناراحت کننده و قابل تاسف که در فصل برداشت محصولات زیاد به گوش می رسد شکایت و گلایه کشاورزان زحمت کش از قیمت محصولات تولیدی که توسط برخی از سودجویان تنظیم می شد، و کشاورزان را مجبور به فروش محصولات خود به قیمت تعیین شده از سوی آنها می کرد و اگر کشاورز از این امر اجتناب می کرد یا باید هزینه های بسیار سنگینی متحمل شود و یا در اکثر مواقع با توجه به هزینه های برداشت و قیمت تمام شده ، محصول خود را که زحمات بساری برای به ثمر نشستن آن انجام داده بود باید بر روی زمین رها کند که واقعا برای هر انسانی بسیار دردناک است.

حبوبات امین با احساس این مشکل و تلاش برای رسیدن سود حداکثری از قیمت محصولات تولیدی کشاورز به ایشان و رسیدن آن محصول به قیمت واقعی به دست متقاضیان عزیز ، با خرید مستقیم حبوبات از کشاورزان عزیز ، این امر را میسر کرده است .

کشاورزان و همکاران عزیز در حوزه حبوبات از جمله لوبیا سفید ،لوبیا قرمز ،لوبیا چیتی ، نخود ، لپه ، عدس و ماش و…و استعلام قیمت و نحوه خرید و فروش محصولات مورد نظر خود با کارشناسان ما تماس بگیرند .